Afghanistan – Shia News Agency

رژیم شوک دو هفتهای چگونه میتواند کاهش وزن ایجاد کند؟ دریافت تمام گروه های غذایی ( گروه نان و غلات، گروه میوه ها، گروه سبزیجات، گروه لبنیات، گروه گوشت و تخم مرغ، گروه چربی ها) باید با رعایت دو اصل تعادل و تنوع در وعده های غذایی ورزشکاران گنجانده شوند تا با این دو اصل بتوان تمام مواد غذایی موردنیاز از جمله ویتامین ها و مواد معدنی را در طول روز به بدن رساند. در واقع زمانی که بدن دچار کمبود خواب می شود هورمونی به نام هورمون گرلین که همان هورمون محرک اشتها است را از خود ترشح می کند و در عین حال بدن را با کمبود هورمون لپتین که همان هورمون سیر بودن است، دچار می کند. از دیگر مزایای این سرویس می توان به مقرون به صرفه بودن هزینه برنامه ها، ارسال سریع برنامه و اطمینان از کیفیت برنامه دریافتی اشاره کرد. استفاده از این نوع از مکمل بدنسازی به افزایش تودههای عضلانی در مردان کمک کرده و قدرت و توان بدنی ورزشکاران را افزایش میدهد. خاطر نشان می گردد که مربیان قادرند تا حرکات ورزشی را از میان صدها حرکت بدنسازی جیم شو انتخاب کرده و یا از میان حرکات ایجاد شده توسط خود انتخاب نمایند.

می دانید که در راس هرم برنامه غذایی روزانه ، میزان کالری مصرفی قرار دارد ولی آیا این را نیز می دانستید که کالری با فاصلهی زیادی از عناصر دیگر هرم، مهمترین عضو هرم به حساب می آید؟ مربیان می توانند با استفاده از سیستم برنامه نویسی نوآورانه جیم شو، برنامه های تمرینی را به ساده ترین روش ممکن و در کوتاه ترین زمان، بدون نیاز به به اینترنت ایجاد کرده و برای ورزشکاران ارسال نمایند. سطح مناسب کلسیم می تواند از پوکی استخوان و التهاب مفاصل جلوگیری کند. از همان غذاهای معمولی که در سفره شخص است استفاده می شود؛ بدین معنا که نیازی به پخت غذای جداگانه نخواهد بود. اگر میزان کالری مصرفی شما از سطح حفظ و نگهداری کمتراست، وزن کم میکنید. مراقبت از دندان ها با مسواک زدن مرتب و استفاده از نخ دندان مزه تلخ در دهان را کم می کند. سبزیجات با کربوهیدرات کم مانند انواع کلم، اسفناج، کاهو خیار و گوجه را به جای انواع پر کربوهیدرات مانند سیب زمینی بیشتر استفاده کنید. نحوه ی محاسبه ی کالری در رژیم غذایی ورزشکاران : رژیم غذایی مناسب، ورزش منظم و انجام مرتب تمرینات ، در آینده شـما را روی فرم خواهد آورند.

لازم است هفتهای سه مرتبه از ورزش با وزنه بهره ببرید تا به وزن دلخواه خود برسید و آنرا در تعادل نگه دارید. با دنبال کردن این رژیم به مدت 1 هفته شما حدوداً 5 کیلو از وزنتان را کاهش خواهید داد، اگرچه این میزان شدید از دست دادن وزن میتواند خطرناک باشد. البته پروتئین، چربی و کربوهیدرات هم مهم هستند، اما هیچ کدام به اندازهی کالری بر قابلیت شما در کاهش وزن، افزایش وزن، عضله سازی یا هر عمل مشابه دیگری تاثیر نمیگذارند. تمامی این اجزا گیاهی دارای خاصیت چربی سوزی و کاهش دهنده اشتها بوده و در تناسب اندام و لاغری شما بسیار موثر است. به یاد داشته باشید، رژیم Ketogenic در واقع متابولیسم بدن شما را تغییر خواهد داد، شما را به مرحله کتوز وارد می کند و شما را از یک شکر سوز به یک چربی سوز تبدیل می کند. انرژی بدن ما از دسته درشت مغذی ها که شامل کربوهیدرات، چربی و پروتئین می باشد، تامین می شود و ریز مغذی ها تامین کننده ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدنمان هستند. This article has been done by GSA Content Generator Demoversion!

چاقی آدرنالین: هورمون آدرنال (هورمون های استرسی) باعث تجمع چربی در زیر ناف می شوند و به لایه های ضخیم تبدیل می شوند که خیلی هم در دید هست. می تواند مفید باشد. مصرف مواد غذایی مفید به جای مواد غذایی مضر در کنار یک ورزش منظم میتواند علاوه بر اینکه لاغری را ایجاد میکند، ضامن حفظ سلامتی، طول عمر و کیفیت عمر را به همراه داشته باشد. با استفاده از تلوزیون ورزشی جیم شو این امکان وجود دارد که با صدها فیلم آموزشی تمرینی و برنامه های هفتگی ارائه شده در خانه همانند باشگاه ورزش کرد. برنامه رژیم غذایی برای نتیجه ماندگار نیاز به ورزش و فعالیت بدنی هفتگی دارد. لازم نیست حتما یک بدنساز باشید تا بتوانید عضلات سازی کنید توصیه های مفیدی وجود دارد که در کنار برنامه تمرینی تان می تواند به اضافه شدن حجم عضلات خود کمک کنید. نوشیدنی های حاوی الکل زمینه سازی برای افزایش التهابات بدنی هستند و اغلب مصرف همیشگی از آنها می تواند چاقی شکمی را در پی داشته باشد. حدود 1 تا 2 هفته طول می کشد تا جای برش های جراح از این منطقه محو شود و بیمار کاملا بهبود پیدا کند.

If you loved this article so you would like to obtain more info relating to رژیم ۱۶ ساعته kindly visit our web page.

Leave a Reply