ثبت شرکت در انگلیس: انواع، مراحل، هزینه و مدارک لازم – حامی مهاجر

متن اظهارنامه یا تقاضانامهی خود را در این قسمت وارد کنید. پس از آن می توانید از طریق سایت این اداره ثبت شدن و یا نشدن شرکت خود را نیز پیگیری کنید. به این منظور می توانید به شماره های تماس مشاوران موسسه ثبتی نوبل تماس حاصل نمایید. شرکت های عمرانی، شهرداری که معمولا در مزایدات و مناقصات شرکت می کنند، شرکت سهامی خاص را انتخاب می کنند. دو نسخه از اساسنامه که به امضای سهامداران رسیده است. نشان تجاری تصویری است که یک شرکت یا سازمان از خود یا محصولش، آن چنان که هست و دوست دارد دیگران بشناسند، ارائه می دهد. در صورتی که سازمان با تأسیس شرکت سرمایه گذاری موافقت کند شرکت ملزم است مدارک اعلام شده توسط سازمان را ظرف مهلت مقرر تکمیل کند. شرکتهای مالی خارجی معمولاً در ترکیه شعبههایی را تأسیس میکنند، درحالیکه شرکتهای تجاری معمولاً برای شرکتهای تابعه تصمیم میگیرند زیرا اینها میتوانند انواع دیگری از فعالیتها را انجام دهند. همچنین برای آنکه بتوان میزان هزینهها را به صورت دقیق محاسبه کرد باید در سامانه ثبت شرکت نیک یا هر سیستم اداره ثبت شرکت دیگری فرمهای لازم را تکمیل نمایید. هر برندی که در سامانه ثبت می شود در یکی از 45 طبقه بین المللی ثبت برند با توجه به ویژگی ای که دارد قرار می گیرد، یعنی مثلا اگر بیسکویت گرجی در طبقه خوردنی و آشامیدنی برند ثبت شود، هر شخص دیگری می تواند از این برند در طبقات دیگر نیز استفاده کند و ما این موضوع را ذکر کردیم که نشان دهیم هزینه ثبت برند ثابت نیست و با توجه به نوع طبقه بندی ای که وجود دارد هزینه های آن فرق خواهد کرد.

مدارک ثبت شرکت

 This a rticle was  done wi th the help of GSA Con᠎te᠎nt G ener​at​or  Demover᠎sion .

متقاضی ثبت شرکت سرمایه گذاری، درخواست خود را مطابق فرم ” تقاضای صدور مجوز تأسیس سرمایه گذاری” همراه با فرم ” پرسشنامه مشخصات داوطلب سمت مدیر عاملی یا عضویت در هیأت مدیره نهاد مالی” که توسط اعضای هیأت مدیره و مدیر عامل پیشنهادی برای مدیریت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس اوراق بهادار کامل شده است را ارسال می کند. پس از اعلام موافقت با تأسیس شرکت سرمایه گذاری، متقاضی باید در مهلت مقرر شرکت را به ثبت برساند و مستندات مربوطه را به سازمان تحویل دهد. و هر نوع اقدامی در چارچوب قوانین کشور به یک نوع مجوز مشخصی از سوی سازمان مربوطه نیاز است. این مجوز را باید از اداره های مربوطه در زمینه برق و همچنین ثبت شرکت دریافت نمایید. در واقع، تفاوت ثبت شرکت های تبلیغاتی با دیگر شرکت های معمولی نیاز به اخذ مجوزی است که به واسطه ی قید کردن کلمه تبلیغات باید اقدام نمود. شما ممکن است بسته به نیاز منطقه ای خود اقدام به ثبت شرکت برق نمایید. مراحل ثبت شرکت در ترکیه به این صورت است که ابتدا شما باید به اداره مالیات ترکیه مراجعه کنید و به عنوان موسس شرکت کد مالیاتی دریافت کنید؛ سپس بعد از نوتر مدارک خود و اساسنامه شرکت به اداره ثبت شرکت های ترکیه مراجعه می کنید؛ و مدارک و اساسنامه خود را تایید کنید.

مدارک لازم برای ثبت شرکت

همچنین هرگونه شرکتی که قصد تاسیس آن را دارید نیاز به ثبت شدن نیز دارند. اگر قصد ثبت شرکت حقوقی خود را دارید و به دنبال مشاوره در این مورد هستید ابتدا این نوشته را تا انتها بخوانید.سپس از این لینک میتوانید با مشاوران ما که تجربه زیادی در ثبت این شرکتها دارند در ارتباط باشید. اگر قرار است کارهای مربوط به ثبت شرکت شما را یک وکیل بر عهده بگیرد پس باید اصل وکالت نامه ای که به وی داده اید نیز همراه با مدارک ارائه دهید. شما برای آغاز هرگونه کسب و کاری نیاز به گرفتن یک سری از مجوزهای لازم از ادارات مختلف دارید. برای شرکتهای مختلف متفاوت بوده و با توجه به نوع شرکت تعیین میگردد. اما آنچه باید مورد توجه قرار گیرد این است که نمیتوان یک مبلغ ثابت و تعیین شدهای برای ثبت شرکت ارائه داد. پس از آن می توانید با دارا بودن مدارکی که در ادامه خواهیم گفت به سایت ثبت شرکت مراجعه کنید. در ادامه ضمن بررسی مراحل ثبت اینگونه شرکت ها مدارک مورد نیاز را نیز بررسی خواهیم کرد. مدارک مورد نیاز ثبت شرکت حراستی چگونه است؟ ᠎C on᠎te᠎nt h as  been c᠎reated by GSA Conten t  Ge​nera to r DEMO.

3- تقاضانامه برای اخذ پروانه تاسیس که به عنوان اداره تعاون نوشته شده است. معمولا اساسنامه شرکتهای تجارت الکترونیک بستگی به خدمات شما و مواردی که قصد دارید در تغییر موضوع شرکت شما گنجانده شود دارد. که معمولا برای تهیه این لوازم هم از شما دریافت نخواهد شد. اگر شما هم با نحوه ثبت شرکت به صورت آنلاین آشنایی ندارید ادامه این راهنمای تصویری ثبت شرکت را از دست ندهید. همچنین شما و شریک کاری خود باید مدارک هویتی خود به همراه اصل گواهی سوء پیشینه را نیز همراه با مدارک ارسال نمایید. ارائه شرکت نامه که باید در 2 نسخه باشد. 7- مدیران شرکت با مسئولیت محدود را می توان از بین شرکاء یا خارج از آن ها انتخاب نمود اما در شرکت سهامی خاص مدیران باید حتماَ از میان سهامداران شرکت انتخاب شوند و یا بعد از انتخاب تعداد و سهام وثیقه ای که در اساسنامه معین شده است را تهیه و به صندوق شرکت تسلیم نمایند. ارائه اقرارنامه مدیران و بازرسان و ۲ نسخه از صورت جلسه مجمع عمومی موسسین نیز به صورت تکمیل شده با پست برای اداره ثبت شرکت ارسال نمایید. و مسئولیت دعوت اعضا، محل تشکیل مجامع، فاصله زمانی بین دعوت و تشکیل مجامع عمومی.

Leave a Reply