פרי מפתיע יגביר את האון הגברי שלכם

יוצא לנו הרבה לריב, אנחנו מתווכחים, ולא מגיעים לפשרה כמעט בכל נושא. היחיסים בנינו לא ממש טובים, כלומר….. הוא גם מתייחס אליי לא יפה, הוא גדל במשפחה טובה אך עם אבא עצבני מאוד, קמגרה ישראל היבואן הרשמי ובן זוגי כנראה “ירש” את תכונות האופי הזו ממנו, ואני מאוד לא נהנת מזה שכשהוא קצת מתעצבן עליי

אני מאוד אוהבת אותו והוא מאוד חסר לי אבל כל הזמן יש לי את התחושה שתמיד הוא יכול לקום ולעזוב אם אגזים בהתנהגותי. אני מאוד תלותית, רכושנית, Kamagra Pinterest קנאית ושתלטנית . בכל מערכות-היחסים הקודמות שהיו לי – הערך העצמי שלי נמדד עפ”י אהבתו של הבן-זוג . שאלה:איך אני בחורה בת 24 מפתחת זוגיות ממקום נקי – זוגיות בריאה של אני ואתה וכל אחד לחוד ? איך ניתן לרכך את תכונות האופי הלא אהובות על ידי ועל ידי בן-הזוג הבא שיהיה לי ?

לאחרונה יחסינו התדרדרו שוב ואנו כמעט ולא מחליפים מילה. אם כבר עושים זאת יוצא מזה כעס או ריב. אבל הבעיה הכי גדולה היא שאני לא יודע איך להתמודד עם הרגש העצום הזה ואני כמעט ולא יכול לתפקד במשך היום. אחכה לתשובה תודה מקרב לב, שאלה:לא מצאתי את הקטגורעה אבל אני מפחדת מהמוות שאלה:אנו נשואים כ-9 שנים וידענו עד היום עליות וירידות ביחסינו כמו כולנו… לפני כשנתיים היינו בטיפול זוגי שהופסק באמצע (מסיבות של חוסר זמן ותקציב).

אם אתם חווים כאבים בחזה, סחרחורת או בחילות במהלך יחסי מין, פנו לעזרה רפואית מיידית. שוחח עם הרופא על בריאותך כדי להבטיח שאתה בריא מספיק לקיום יחסי מין.

אוהב ואוהב יותר כאשר נשבעים אמונים במוסד הנישואין, הכוונה לחיים משותפים לכל החיים. בפורומים השונים ברשת ניתן למצוא עצות חכמות כיצד לגשת כל התחום הה של חילופי זוגות. אלא שהטבע כנראה רצה אחרת, כך לפחות אם לשפוט את מערכות היחסים של שאר בעלי החיים. חילופי זוגות – רומנטיקה אבל אחרת יחסים זוגיים נשענו באורח מסורתי על נאמנות של בני הזוג באופן טוטאלי. מחקרים עדכניים מוכיחים כי הצורך לגוון את חיי המין נמצא עמוק בתוך ה-DNA שלנו. חשוב מאוד להתקדם בקצב שמתאים לשני הצדדים אחר במקום חילופי זוגות תגיעו לחילופי האשמות ותביעות גירושין הדדיות.

העצבים המערה משחררים תחמוצת חנקן ואולי פפטיד מעיים וזואקטיבי ואצטילכולין. NO פועל באמצעות ציקלאז גואנילאטי מסיס להעלאת cGMP, ובכך גורם לנפילה ב- Ca 2 ציטוזולי, האחראי על הרפיית שרירים חלקים. VIP מפעיל ציקלאז אדנילאט, מה שגורם לעלייה ב- cAMP, עם ירידה שלאחר מכן ב- Ca 2. ACh פועל על אנדותל כלי הדם כדי לשחרר NO באמצעות סינתזה של תחמוצת החנקן האנדותל. בנוסף, האנדותל מייצר קולטני אנדותלין A (ET-A) כדי להתכווץ לשריר חלק מערכתי. ענפים של העצב ההיפוגסטרלי והשרשרת האוהדת מעבירים קלט אוהד לפין. פירוק ה- cAMP ו- cGMP מושג בעיקר על ידי פוספודיאסטראז מסוג 4 ו- 5A.

ניסיתי למצוא את הגורם לזעם הזה, כי בכל זאת מצבים כאלה מתרחשים לא רק כלפי בעלי רק שעם אנשים אחרים אני תמיד יכולה ללכת הביתה ובזה ה’מצב’ נפתר. אבל בנתיים המצבים האלה רק מחריפים את הריבים הטיפשיים וגורמים לנו לפעמים לא לדבר ימים שלמים.

בחן את עצמך: איזה נשיא אמריקאי אתה? מבחן ראייה: האם תצליחו לראות את כל המילים שמסתתרות כאן? היכולת שלנו לראות צבעים בבירור היא אחד הדברים שהכי קשה לבחון לעומק, אלא אם כן עושים מבחן כמו זה שלפניכם.

Leave a Reply